Sagan zabojuje o zelený dres až medzi Alpami a Pyrenejami
16:52

Sagan zabojuje o zelený dres až medzi Alpami a Pyrenejami

29.06.2021
„Stará dáma” je späť. Cez víkend odštartoval 108. ročník najprestížnejších, najnáročnejších a najslávnejších cyklistických pretekov Tour de France. Samozrejme, v pelotóne je aj náš pretekár Peter Sagan. Získa ôsmy zelený dres? To je otázka, ktorá najviac zaujíma slovenských fanúšikov. Viac prezradíme v našom dnešnom podcaste.

Podcast Podcasty ŠPORT.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: ŠPORT.sk
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.