Ramsay je učiteľ hokeja. Česi si myslia, že Slováci sú pre nich ideálny súper
16:36

Ramsay je učiteľ hokeja. Česi si myslia, že Slováci sú pre nich ideálny súper

01.06.2021
Po ôsmich rokoch postupová radosť. Naši hokejisti sa kvalifikovali do štvrťfinále majstrovstiev sveta v Rige. Slováci potrebovali cez víkend získať štyri body, no na ich konto pribudli po dvoch dobrých výkonoch iba tri. Najskôr v sobotu zdolali Dánov 2:0, v nedeľu prehrali so Švédmi 1:3. Definitívu im zaistilo víťazstvo Ruska nad Švédskom 3:2 po samostatných nájazdoch. Viac si povieme v našom dnešnom podcaste.

Podcast Podcasty ŠPORT.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: ŠPORT.sk
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.