Súťaž pre vyvolených? Liga majstrov je v ohrození, UEFA zúri
20:57

Súťaž pre vyvolených? Liga majstrov je v ohrození, UEFA zúri

16.02.2021
Futbalový svet je v pozore. Najsilnejšie kluby plánujú vznik súťaže len pre vyvolených. Mohli by sme to nazvať súbojom o zdroje alebo ak chcete, súbojom malých proti veľkým. Na prvom mieste sú samozrejme vždy peniaze. Je zrod Superligy reálny? A čo by to znamenalo pre náš futbal? Hovoriť o tom budeme v našom dnešnom podcaste.

Podcast Podcasty ŠPORT.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: ŠPORT.sk
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.