Vlhová je pred MS vo výbornej pozícii. Má šancu na 4 medaily, čo ju čaká?
15:20

Vlhová je pred MS vo výbornej pozícii. Má šancu na 4 medaily, čo ju čaká?

02.02.2021
Už na budúci týždeň štartujú majstrovstvá sveta v alpskom lyžovaní v talianskej Cortine d'Ampezzo. Oči celého Slovenska sa budú upierať na našu reprezentantku Petru Vlhová. V akej forme sa nachádza Liptáčka pred jedným z vrcholov roka? Pokúsime sa na to odpovedať v našom dnešnom podcaste.

Podcast Podcasty ŠPORT.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: ŠPORT.sk
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.