Majiteľ klubu opísal, aké rany dostáva futbal počas koronakrízy
20:54

Majiteľ klubu opísal, aké rany dostáva futbal počas koronakrízy

02.10.2020
Čísla nakazených stále stúpajú, v čoho dôsledku trpí aj šport. Futbalová liga pokračuje, akurát bez divákov. To je výsledok novej úpravy opatrení v boji s koronavírusom. Pandémia rozdáva rany všetkým naokolo. V podobe obmedzení schytávajú tie najtvrdšie majitelia športových klubov.

Podcast Podcasty ŠPORT.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: ŠPORT.sk
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.