Sklamanie z Petry Vlhovej? Možno sme len rozhýčkaní
16:40

Sklamanie z Petry Vlhovej? Možno sme len rozhýčkaní

19.02.2021
Petra Vlhová neobhájila titul majsterky sveta v obrovskom slalome. Vo štvrtkovej súťaži v Cortine d'Ampezzo obsadila 12. miesto a zostala v poli zdolaných pretekárok. Aké boli príčiny tohto neúspechu? V sobotu si môže napraviť chuť v slalome. O vystúpeniach našej lyžiarky na svetovom šampionáte v Taliansku bude náš dnešný podcast.

Podcast Podcasty ŠPORT.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: ŠPORT.sk
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.