Líder Slovenska na MS nemusí prísť z NHL, ale zo severu Európy
19:36

Líder Slovenska na MS nemusí prísť z NHL, ale zo severu Európy

06.04.2021
Hokejista Marek Hrivík dokázal uspieť v silnej švédskej lige. Dôkazom toho je, že ako prvý Slovák ovládol kanadské bodovanie tamojšej ligy. Zdá sa, že v tejto forme by nám mohol veľmi pomôcť na majstrovstvách sveta. Nielen o ňom, ale aj o našich prípravách na šampionát bude náš dnešný podcast.

Podcast Podcasty ŠPORT.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: ŠPORT.sk
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.