Jeden z nás bol na tom zle, nevládal dvihnúť ani ruku, priznáva hráč Slovana
16:09

Jeden z nás bol na tom zle, nevládal dvihnúť ani ruku, priznáva hráč Slovana

03.11.2020
Prečo sa spomedzi zápasov v povolených ligách odkladá najviac tých hokejových? Odpoveď je jednoduchá. Ochorenie COVID-19 postihuje spomedzi športovcov najčastejšie práve hokejistov. Hosťom v našom športovom podcaste bol útočník Slovana Bratislava a člen širšieho kádra slovenskej reprezentácie Samuel Buček, ktorý má nákazu už za sebou.

Podcast Podcasty ŠPORT.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: ŠPORT.sk
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.