Pavel Hapal by mal ostať pod jedinou podmienkou
20:01

Pavel Hapal by mal ostať pod jedinou podmienkou

08.09.2020
Slovenská reprezentácia má za sebou prvé dva zápasy v tomto kalendárnom roku. V novej edícii Ligy národov najskôr naši futbalisti utrpeli facku na Tehelnom poli v derby s Českom, následne remizovali v Izraeli. Na otázku, aké sú príčiny týchto výsledkov sa pokúsime odpovedať v dnešnom podcaste.

Podcast Podcasty ŠPORT.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: ŠPORT.sk
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.