Kvalifikácia je stratená. Je nevyhnutná obmena hráčov a výmena trénera?
20:05

Kvalifikácia je stratená. Je nevyhnutná obmena hráčov a výmena trénera?

30.03.2021
Po facke prišla päsť medzi oči. Aj tak by sme mohli pomenovať skutočnosť, že naša futbalová reprezentácia dokázala na bezgólovú remízu v kvalifikácii majstrovstiev sveta 2022 na Cypre nadviazať remízou 2:2 s Maltou. Dnešný podcast bude o našom nevydarenom vstupe do bojov o šampionát.

Podcast Podcasty ŠPORT.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: ŠPORT.sk
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.