HC Slovan chystá návrat dvoch veľkých mien, na káder vyčlenil nový majiteľ slušný balík peňazí
16:23

HC Slovan chystá návrat dvoch veľkých mien, na káder vyčlenil nový majiteľ slušný balík peňazí

28.07.2020
HC Slovan Bratislava má nového majiteľa. Po rokoch vlády oligarchu Juraja Širokého sa ujal žezla jednej z našich najslávnejších hokejových značiek zakladateľ softvérového gigantu Eset Rudolf Hrubý. Ako by mohla vyzerať nová éra „belasých“ sa pokúsime poodhaliť v dnešnom podcaste.

Podcast Podcasty ŠPORT.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: ŠPORT.sk
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.