Slovan nie je vo vrcholnej forme a DAC spravil chybu
16:20

Slovan nie je vo vrcholnej forme a DAC spravil chybu

27.04.2021
Futbalisti Slovana Bratislava zvíťazili v nedeľu v Žiline 3:2 a situáciu už majú pevne vo svojich rukách. Po víkendových zápasoch našej futbalovej ligy sme opäť o krok bližšie k ohláseniu nového, respektíve staronového majstra. Ak Slovan Bratislava vyhrá v nedeľu v Trnave, „belasí” spečatia zisk tretieho titulu za sebou. O dianí v našej najvyššej súťaži bude náš dnešný podcast.

Podcast Podcasty ŠPORT.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: ŠPORT.sk
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.