Je Peter Sagan na ústupe? Jeho premožiteľ sa však stále nenašiel
22:45

Je Peter Sagan na ústupe? Jeho premožiteľ sa však stále nenašiel

01.09.2020
Stará dáma odštartovala. Kým v minulých sezónach sme sa na najprestížnejšie cyklistické preteky Tour de France veľmi tešili, teraz sme v ich štart v prvom rade dúfali. A Peter Sagan je opäť v zelenom. Hoci zatiaľ nezískal svoje 13. etapové víťazstvo na Tour, môže sa usmievať. Jeho výkony ale i ostatné dianie rozoberieme v našom dnešnom podcaste.

Podcast Podcasty ŠPORT.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: ŠPORT.sk
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.