Prečo hviezdna tenistka nehrá za Slovensko? Na začiatku boli Rusi
16:00

Prečo hviezdna tenistka nehrá za Slovensko? Na začiatku boli Rusi

21.07.2020
Svetový tenis mlčí, ale kto chcel vidieť hviezdu najväčšieho formátu nemusel ísť ďaleko. Slovenské dvorce totiž v uplynulých mesiacoch spestrila švajčiarska ôsma hráčka sveta Belinda Benčičová. Tí, čo sa v tenise neorientujete ste určite zaskočení. Naopak tenisoví fanúšikovia dobre poznajú slovenské korene Belindy Benčičovej. V dnešnom podcaste sme sa pozreli to najzaujímavejšie z ich rodinnej ságy Benčičovcov.

Podcast Podcasty ŠPORT.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: ŠPORT.sk
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.