Najsilnejšie povzbudenie Vengloša prišlo od Fergusona
22:35

Najsilnejšie povzbudenie Vengloša prišlo od Fergusona

29.01.2021
Slovenskú futbalovú rodinu zasiahla smutná správa. Vo veku nedožitých 85 rokov odišiel navždy z tohto sveta legendárny tréner Jozef Vengloš. Muž, ktorý prerazil doma i v zahraničí a ktorý si získal rešpekt naprieč celou spoločnosťou. Jozef Vengloš bol vynikajúci hráč a ešte lepší tréner. Ružomberský rodák bol pri veľkých úspechoch československého futbalu, ale tak isto viedol tímy ako Aston Villa, Celtic Glasgow, Sporting Lisabon či Fenerbahce. Práve o ňom bude náš dnešný podcast.  

Podcast Podcasty ŠPORT.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: ŠPORT.sk
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.