Petre Vlhovej už ostáva splniť iba jeden cieľ. Ten najťažší
15:33

Petre Vlhovej už ostáva splniť iba jeden cieľ. Ten najťažší

23.03.2021
Petra Vlhová to dokázala. Veľká slovenská radosť zavládla po slalomových pretekoch v rámci finále Svetového pohára vo švajčiarskom Lenzerheide. Naša lyžiarka ovládla celkové poradie Svetového pohára a prevzala si veľký krištáľový glóbus. Definitívu spečatila Petra Vlhová šiestym miestom, v nedeľu už ako istá šampiónka pridala jedenáste miesto v obrovskom slalome. O jednom z najväčších úspechov v histórii slovenského športu bude náš dnešný podcast.    

Podcast Podcasty ŠPORT.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: ŠPORT.sk
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.