Podcast pre rodičov: Čo by malo dieťa vedieť ešte pred nástupom do MŠ?
13:45

Podcast pre rodičov: Čo by malo dieťa vedieť ešte pred nástupom do MŠ?

27.08.2020
Neexistuje univerzálny manuál na prípravu do materskej školy. Rodič však môže dieťaťu pomôcť pripraviť sa na škôlku. Ako? Napríklad aj tým, že sa zaujíma o činnosti, ktoré by už  dieťa malo ovládať ešte pred nástupom do škôlky. V spolupráci so skúsenou liečebnou pedagogičkou Mgr. Barbora Vodičková, PhD. sme pripravili podcast, ktorý pomôže všetkým rodičom malých detí. Zoznámte budúcich škôlkárov s aktivitami zo škôlky už teraz. Viac informácií TU.

Podcast Podcasty spoločnosti RAABE je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.