SLEČNA MILEROVÁ A SPLNENÉ SNY: Piaty sen
06:42

SLEČNA MILEROVÁ A SPLNENÉ SNY: Piaty sen

09.11.2020
O čom všetkom sníva Paulínka? Napríklad aj o tom, kým sa raz stane, keď vyrastie. Zaujíma vás, akú rolu v tom zohrá plameniak Slečna Milerová? Poďte si vypočuť v poradí piaty Paulínkin sen. A viete, že všetky sny a cely príbeh nájdete v našej kreatívnej čítanke? Kreatívnu čítanku dostanete TU.

Podcast Podcasty spoločnosti RAABE je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.