Dejepis nemusí byť nuda
17:00

Dejepis nemusí byť nuda

16.04.2021
Často počúvame, že dnešné deti sa menej zaujímajú o dejiny. Doba, v ktorej žijú, tomu veľmi nenapomáha. Hľadáte aj vy nástroje ako zvýšiť záujem u žiakov o dejepis? Rodičia, majú vaše deti nedostatočný vedomostný prehľad aj z oblasti histórie? Milí učitelia i rodičia vypočujte si podcast, ktorý sme pre vás pripravili s učiteľom dejepisu Mgr. Danielom Ihnacikom. Veríme, že vám poradí.  Moderné pomôcky na učenie sa dejepisu nájdete tu.

Podcast Podcasty spoločnosti RAABE je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.