SLEČNA MILEROVÁ A SPLNENÉ SNY: Tretí sen
07:08

SLEČNA MILEROVÁ A SPLNENÉ SNY: Tretí sen

02.11.2020
Poďte si vypočuť v poradí tretí Paulínkin sen, v ktorom sa hlavná hrdinka premení na ministerku.  Že ako je to možné? No predsa v snoch je možné všetko. Len si predstavte, aká to bola zábava...A viete, že všetky sny a cely príbeh nájdete v našej kreatívnej čítanke? Kreatívnu čítanku dostanete TU.

Podcast Podcasty spoločnosti RAABE je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.