SLEČNA MILEROVÁ A SPLNENÉ SNY: Štvrtý sen
11:14

SLEČNA MILEROVÁ A SPLNENÉ SNY: Štvrtý sen

05.11.2020
Popis pre podcast:Čo sa stane, keď Paulínkin šlabikár spadne z okna von do záhrady? Rozutekajú sa všetky písmenka a čo s tým? Ste zvedaví ako sa to celé skončí? Poďte si vypočuť v poradí štvrtý Paulínkin sen. A viete, že všetky sny a cely príbeh nájdete v našej kreatívnej čítanke? Kreatívnu čítanku dostanete TU.

Podcast Podcasty spoločnosti RAABE je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.