Lenivý učiteľ: Ako učiť dobre a efektívne?
12:07

Lenivý učiteľ: Ako učiť dobre a efektívne?

10.02.2021
Dobrý učiteľ sa veľakrát úpenlivo snaží naučiť žiakov nové vedomosti. Urobí preto všetko, niekedy obetuje aj vlastné zdravie. Že to poznáte? A viete, že tento prístup je málo funkčný. Vypočujte si nový podcast, ktorý predstavuje revolučný prístup učiteľov k žiakom.  Chcete sa dozvedieť viac na túto tému, odporúčame vám tieto publikácie. 

Podcast Podcasty spoločnosti RAABE je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.