Rozvíjanie zručností žiakov v predmete Prvouka
11:11

Rozvíjanie zručností žiakov v predmete Prvouka

05.05.2021
Prečo je Prvouka dôležitým predmetom vo vyučovacích osnovách na prvom stupni ZŠ a aké zaujímavé aktivity môžu učitelia so žiakmi podniknúť na hodinách Prvouky? PaedDr. Jana Krížová, PhD.,  učiteľka v ZŠ Sama Cambela, Slovenská Ľupča, v novom podcaste rozpráva na tému: Rozvíjanie zručností u žiakov v predmete Prvouka. Na to, aby ste dosiahli dostatočný záujem u detí o Prvouku, potrebujete dobrých pomocníkov: nápomocné pracovné učebnice. Na tieto teraz dostanete aj ministerský príspevok.  

Podcast Podcasty spoločnosti RAABE je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.