Etická výchova ako prostriedok rozvíjania čitateľskej gramotnosti
10:40

Etická výchova ako prostriedok rozvíjania čitateľskej gramotnosti

21.05.2021
Etická výchova sa už dnes vyučuje na každej slovenskej škole. Ako predmet na vyučovaní podporuje prosociálne správanie u žiakov a pomáha im aj v tom ako riešiť situácie, ktoré prináša každodenný život. Na prvom stupni je zvlášť dôležitým nástrojom pre učiteľov.  Máte skúsenosti s Etickou výchovou aj za účelom rozvoja čitateľskej gramotnosti na 1. stupni ZŠ? Ešte nie? Započúvajte sa do nového podcastu. Pani učiteľka PaedDr. Jana Krížová, PhD. ponúkne zaujímavé námety ako to môžete zrealizovať. Všetko o Etickej výchove nájdete tu.

Podcast Podcasty spoločnosti RAABE je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.