Podcast pre rodičov: Ako pripraviť dieťa do materskej školy?
23:19

Podcast pre rodičov: Ako pripraviť dieťa do materskej školy?

11.08.2020
Čaká aj vaše dieťa nástup do škôlky? Počúvajte podcast, ktorý vám pomôže v tom, aby ste dobre zvládli adaptačný proces dieťaťa do škôlky. Pripravila ho pre vás skúsená liečebná pedagogička Mgr. Barbora Vodičková, PhD., ktorá aktuálne pôsobí ako odborná asistentka na PdF UK v Bratislave na katedre liečebnej pedagogiky. Akademický svet prepája s praxou v Centre podpory vývinu dieťaťa - WE WIN.  Mgr. Barbora Vodičková, PhD. sa venuje problematike včasnej a liečebnopedagoickej intervencie a poradenstvu u detí s nerovnomerným, rizikovým a oslabeným vývinom, ťažkostiam v učení a správaní v ranom, predškolskom a ml. školskom veku. Pomôžte malým škôlkarom dobre zvládnuť ďalšie doležité zručnosti, ktoré sa im v škôlke zídu. Viac informácií nájdete TU.  

Podcast Podcasty spoločnosti RAABE je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.