Ako môžeme pomôcť žiakom s čítaním?
25:51

Ako môžeme pomôcť žiakom s čítaním?

15.03.2021
Naučiť sa čítať je dôležitým predpokladom pre dosiahnutie dobrého vzdelania. Ako sú na tom s čítaním vaši žiaci na 1.stupni ZŠ? Baví ich čítať alebo tak trochu s tým bojujú? O rozvoji čitateľskej gramotnosti sme sa rozprávali s Mgr. Alenou Pešinovou, učiteľkou primárneho vzdelávania a koordinátorkou pre 1.stupeň ZŠ. Vypočujte si tento podcast, v ktorom sa podelí s vami o svoje skúsenosti. Pomôcky na čítanie nájdete tu.

Podcast Podcasty spoločnosti RAABE je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.