Návod pre rodičov: Ako na čítanie s porozumením?
35:07

Návod pre rodičov: Ako na čítanie s porozumením?

23.11.2020
Ako sme na tom na Slovensku s čitateľskou gramotnosťou podľa medzinárodných prieskumov? Ako môžeme pomôcť deťom, aby radi čítali a vzdelávali sa? Vypočujte si rozhovor, ktorý vám vnukne nové kreatívne spôsoby ako na čítanie už od začiatkov. Vypočuli ste si rozhovor a chcete sa dozvedieť viac o kreatívnej čítanke, s ktorou budú deti objavovať čítanie?  Nájdete ju TU.

Podcast Podcasty spoločnosti RAABE je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.