LIBRE: Rady a tipy pre samoukov ako sa učiť jazyky s cudzojazyčnou beletriou
12:04

LIBRE: Rady a tipy pre samoukov ako sa učiť jazyky s cudzojazyčnou beletriou

04.01.2021
Nový rok sa nesie v duchu nových predsavzatí. Aké sú tie vaše v oblasti cudzích jazykov? Chceli by ste sa zlepšiť v cudzom jazyku? Začnite čítať cudzojazyčnú beletriu. Odborníčka na štúdium cudzích jazykov PaedDr. Dagmar Blight, PhD. s viac ako 20-ročnou praxou v nasledujúcom podcaste objasní tajomstvo úspechu pri samoštúdiu jazykov s pomocou cudzojazyčnej beletrie.  Cudzojazyčnú beletriu s takmer 200 titulmi aj s CD/audio nahrávkami nájdete TU.

Podcast Podcasty spoločnosti RAABE je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.