Ochrana osobných údajov pri vyučovaní na diaľku
15:56

Ochrana osobných údajov pri vyučovaní na diaľku

04.06.2020
Podcast je určený hlavne riaditeľom škôl a školských zariadení a rovnako aj zriaďovateľom ako štatutárnym orgánom.Mgr. Katarína Tamašová Karácsonyová hovorí o problematike ochrany osobných údajov v čase korona krízy, keď školy realizujú výchovnovzdelávací proces na diaľku. Podmienky pre spracúvanie osobných údajov sú touto realizáciou zmenené a vykonávajú sa v iných podmienkach, čo má zásadný vplyv na korektnosť a legitimitu. Na riziká a sankcie z toho vyplývajúce autorka upozorňuje v druhej časti podcastu. Pozorne počúvajte.Užitočnú publikáciu určenú školám a školským zariadeniam, ktorá sa spomína v podcaste, nájdete TU.

Podcast Podcasty spoločnosti RAABE je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.