LIBRE: Počúvanie v taliančine - EGYPTSKÝ SUVENÍR (IL SOUVENIR EGIZIO) + CD
06:53

LIBRE: Počúvanie v taliančine - EGYPTSKÝ SUVENÍR (IL SOUVENIR EGIZIO) + CD

24.08.2020
Vypočujte si podcast, v ktorom vás naučíme porozumieť príbehu v cudzom jazyku. Zlepšíte si nielen porozumenie v talianskom  jazyku, ale naučíte sa aj novú slovnú zásobu a preveríte si dôležité gramatické zručnosti. A ak sa vám príbeh zapáči, môžete si ho spolu aj s CD kúpiť!Cudzojazyčnú beletriu s takmer 200 titulmi aj s CD nájdete TU.

Podcast Podcasty spoločnosti RAABE je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.