Testovanie 9 – výzva, ktorej sa nemusíme báť
04:17

Testovanie 9 – výzva, ktorej sa nemusíme báť

10.06.2021
Témou podcastu je dôležitá skúška pre deviatakov - Testovanie 9 na základných školách. Ako by sa mohli žiaci zlepšiť v problematických úlohách v testovaní? Tieto a ďalšie otázky zodpovedá Mgr. Júlia Machánová, učiteľka slovenského jazyka a literatúry na Základnej škole Ostredková v Bratislave. Viac informácií o Testovaní 9 nájdete tu.

Podcast Podcasty spoločnosti RAABE je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.