Bádateľské aktivity od A po Z
11:02

Bádateľské aktivity od A po Z

18.01.2021
Vyskúšali ste už bádanie spolu so žiakmi na prírodných vedách? Ešte nie? Možno máte strach ako zareagujú alebo či ich to vôbec bude zaujímať. Vypočujte si nasledujúci podcast s pani Mgr. Martinou Klieštikovou, ktorá realizuje bádateľské vyučovanie pre II. stupeň ZŠ pravidelne a už si to bez neho ani nevie predstaviť. Hľadáte nové pracovné zošity na hodiny prírodných vied pre vašich žiakov? Nájdete ich TU.

Podcast Podcasty spoločnosti RAABE je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.