LIBRE: Počúvanie v nemčine: HANNIN DENNÍK (HANNAS TAGEBUCH) + CD
07:52

LIBRE: Počúvanie v nemčine: HANNIN DENNÍK (HANNAS TAGEBUCH) + CD

28.09.2020
Vypočujte si podcast, v ktorom vás naučíme porozumieť príbehu v cudzom jazyku. Dnes bude venovaný začiatočníkom v nemeckom jazyku. Príbeh bude svojim obsahom zaujímať hlavne tínedžerov. Zlepšia si porozumenie v nemeckom  jazyku, ale naučíte sa aj novú slovnú zásobu a priučia sa aj niečo nové z gramatiky. A ak sa vám príbeh zapáči, môžete si ho spolu aj s CD kúpiť! Cudzojazyčnú beletriu s takmer 200 titulmi aj s CD nájdete TU.

Podcast Podcasty spoločnosti RAABE je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.