LIBRE: Čítanie s porozumením v cudzom jazyku
05:57

LIBRE: Čítanie s porozumením v cudzom jazyku

11.08.2020
Kým voľakedy, keď sme sa učili cudzí jazyk, trénovali sme čítanie s porozumením v anglickom či nemeckom, prípadne inom jazyku, na stránkach komiksov či časopisov v cudzom jazyku, dnes máme nové možnosti ako sa zdokonaliť v čítaní – práve s pomocou adaptovaných cudzojazyčných kníh. Dajte si ďalšiu hodinu cudzích jazykov s Mgr. Elena Kováčiková z Katedry Lingvodidaktiky a interkulturálnych štúdií na Pedagogickej fakulte UKF v Nitre. Pomôže vám s čítaním v cudzom jazyku.Vyberte si z bohatej ponuky cudzojazyčných diel. Čítajte s pomocou edície LIBRE.

Podcast Podcasty spoločnosti RAABE je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.