Podcast pre vedenie škôl: Ako na krízovú komunikáciu so zamestnancami?
17:44

Podcast pre vedenie škôl: Ako na krízovú komunikáciu so zamestnancami?

14.12.2020
Ako byť tou správnou podporou pre svoj tím? Vypočujte si podcast s PaedDr. Jana Lednickou, ktorá pracuje 22 rokov v centre pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, z toho 12 rokov ako riaditeľka. Dáme vám tipy ako na emočné blaho svojich zamestnancov a dobrú atmosféru na pracovisku. Chcete sa dozvedieť viac na túto tému? Pozrite si webinár Riadenie školy a krízová komunikácia.

Podcast Podcasty spoločnosti RAABE je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.