Vplyv pandémie na deti a mládež
11:51

Vplyv pandémie na deti a mládež

11.01.2021
Deti a mládež sú už viac ako pol roka doma, učia sa a komunikujú na diaľku a ich sociálne kontakty sú obmedzené do významnej miery. Vyznáte sa v pocitoch detí, rozumiete im a chcete im v tom celom pomôcť – či už zo strany rodiča alebo učiteľa? Vypočujte si podcast s PaedDr. Jana Lednickou riaditeľkou Centra pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, sociálnou pedagogičkou a  psychoterapeutkou.  Určite vám v tom pomôže. Viac zaujímavých podcastov nájdete TU.

Podcast Podcasty spoločnosti RAABE je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.