Praktické svadobné dekorácie aj na posvadobné využitie
07:37

Praktické svadobné dekorácie aj na posvadobné využitie

19.05.2021

Aby ste sa nestratili a nezahádzali svadobnými drobnosťami rôzneho rozsahu a zároveň si spravili nejaký rozumný plán, čo sa oplatí kúpiť a čo prenajať, tu je niekoľko tipov na praktické maličkosti využiteľné nielen na svadbe, ale aj v bežnom živote dlho po nej.

Započúvajte sa, alebo čítajte na: https://druzicka.sk/2019/06/7-praktickych-svadobnych-dekoracii-na-posvadobne-pouzitie/ 

Podcast Podcasty od Družičky je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: druzicka
Kategórie: Rodina a deti
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.