Podcasty od Družičky
01:53

Podcasty od Družičky

08.02.2021

Svadobné podcasty o viac ako 15-ročných skúsenostiach s plánovaním a organizáciou svadieb z pohľadu profesionálnej družičky. Tipy a triky, ako na svadbu vo vlastnej réžii, o seminári pre družičky, o e-booku nielen pre nevestu, ale aj pre hostí, o rozhovoroch so zaujímavými ľuďmi a ešte oveľa viac.  

Podcast Podcasty od Družičky je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: druzicka
Kategórie: Rodina a deti
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.