V čom pomôže svadobná agentúra v čase nečakaných zmien?
04:51

V čom pomôže svadobná agentúra v čase nečakaných zmien?

12.03.2021

Aj vám aktuálna situácia zmarila plány na Váš Veľký deň? S čím pomôže svadobná agentúra pri nečakaných okolnostiach či nevyhnutných zmenách? Koľko vás to bude stáť? Bude zmena termínu možná? Tieto a mnohé iné otázky vás totiž neminú a je lepšie byť na ne pripravení vopred.

Podcast si môžete prečítať na: https://druzicka.sk/2021/02/v-com-pomoze-svadobna-agentura-v-case-necakanych-zmien-2/ 

Podcast Podcasty od Družičky je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: druzicka
Kategórie: Rodina a deti
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.