Ako sa cítiť vo svadobný deň pohodlne?
05:48

Ako sa cítiť vo svadobný deň pohodlne?

30.06.2021

Často počúvame a čítame rôzne rady, ako vyzerať počas svadby super, nikde však nepíšu o tom, ako sa máme v tento veľký deň cítiť. A pritom na to, aby ste si mohli svadobný deň užiť so všetkým, čo prináša a obnáša, potrebujete sa cítiť hlavne pohodlne. Ako na to? Dozviete sa v našom podcaste.
Započúvajte sa, alebo čítajte na: https://druzicka.sk/2021/06/ako-sa-citit-vo-svadobny-den-pohodlne/ 

Podcast Podcasty od Družičky je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: druzicka
Kategórie: Rodina a deti
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.