Všetko, čo potrebujete vedieť pred skúškou svadobného menu
05:28

Všetko, čo potrebujete vedieť pred skúškou svadobného menu

16.02.2021

Viete, aká časť svadobného plánovania je často prehliadaná? Ochutnávky! Pokiaľ neviete, čo očakávať, robiť, pýtať sa na tejto lahodnej a nemenej dôležitej schôdzke, pomôžeme vám. Ako teda začať s ochutnávkou svadobného menu a prečo je dobré sa na ňu pripraviť? 

Podcast si môžete prečítať na: https://druzicka.sk/2021/02/vsetko-co-potrebujete-vediet-pred-skuskou-svadobneho-menu/ 

Podcast Podcasty od Družičky je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: druzicka
Kategórie: Rodina a deti
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.