
SaS chce predčasné voľby | Branislav Gröhling, predseda strany SaS (Téma s Petrom Bielikom)
Šéf SaS z námestia posielal Roberta Fica do Moskvy. Keď tam išiel, chce ho v parlamente odvolávať. Progresívci zareagovali na návrh B. Gröhlinga vlažne, KDH by sa pridalo.
Prečo odmieta podporu od Igora Matoviča? Sú liberáli pripravení na predčasné voľby a možný návrat do vlády? Ktoré známe mená posilnia SaS? Kľúčové otázky o situácii na domácej politickej scéne sa P. Bielik opýtal predsedu SaS B. Gröhlinga.
Podcast Podcasty istream.sk a Kanal 1 je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.