
Občania a ich očakávania na rok 2026 | Václav Hřích, výkonný riaditeľ, agentúra AKO
Pred pár dňami sme si na prahu nového roka navzájom želali všetko dobré, dávali si najrôznejšie predsavzatia a netajili sa obavami, aké prekvapenia nás tento rok čakajú.
Čo sa podľa Slovákov stane na Ukrajine v roku 2026? Rieši vláda naše skutočné problémy? Budú občania aj naďalej tolerovať bitky v parlamente? V relácii Bielik Online bude odpovedať Václav Hřích z prieskumnej agentúry AKO.
Podcast Podcasty istream.sk a Kanal 1 je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.