Podcast terajsok.sk

Podcast terajsok.sk

Sledujte pravidelne podcasty na http://terajsok.sk

Podcast Podcast terajsok.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (32 epizód)

41:36
  
26.11.2021

Podcast Juraj Malec, archeológ

Objavy a vedecké výskumy dávnej minulosti v trenčianskom regióne sú jeho koníčkom aj prácou - Juraj Malec, archeológ
58:00
  
18.11.2021

Jozef Šimonovič, herec, recitátor, pedagóg

Jeho nezameniteľný hlas poznajú deti z rozhlasových rozprávok, dospelí z divadelných dosiek a milovníci poézie z recitovania. O práci herca a o živote porozpráva Jozef Šimonovič, herec, recitátor, pedagóg.
57:18
  
04.11.2021

Podcast Jaro "Duce" Dutka, horolezec

Hory ho lákajú od detstva. Liezol po najvyšších vrcholoch sveta. Čo mu hory dali a čo mu hory vzali sa dozviete v podcaste s Jarom "Duce" Dutkom
48:24
  
21.10.2021

Podcast Lukáš Šelinga, záchranár

Viete, ako funguje Vrtuľníková záchranná zdravotná služba? Ako rýchlo od zavolania sú schopní záchranári s vrtuľníkom vzlietnuť, a kde všade môžu pristáť? Viac Vám prezradí v podcaste letecký záchranár Lukáš Šelinga.
01:10:26
  
14.10.2021

Podcast - téma trauma - MUDr. Daniel Ralaus, psychiater a psychoterapeut

Čo je trauma? Ako negatívne môžu traumy ovplyvňovať náš život? Kedy je potrebné navštíviť psychológa? Nielen o tom, ako traumy vznikajú, ale aj o účinnej liečbe metódou EMDR, nám povie hosť nášho ďalšieho podcastu, psychiater a psychoterapeut MUDr. Daniel Ralaus
37:47
  
30.09.2021

Podcast Bohuslav Kortman, jaskyniar

Učaroval mu život v tme a v podzemí. O jaskyniarstve sa rozprával v podcaste Bohuslav Kortman, jaskyniar telom aj dušou
50:48
  
02.09.2021

Podcast Mehdi Forouhar

Je rodený a hrdý Peržan.  Ako sa tam dostal žiť pod hrad Matúša Čáka Trenčianskeho? Mehdi Forouhar - zubný lekár
21:51
  
15.07.2021

Podcast Pavol Kubala, bývalý bezdomovec

Sú ľudia, ktorí si život na ulici vybrali. Sú aj takí, ktorí sa na ulicu dostali nedobrovoľne. O svojom príbehu, ako sa dostal na ulicu, o živote pod holým nebom a o tom, ako opäť získal svoj domov nám porozpráva ďalší hosť podcastu, bývalý bezdomovec Pavol Kubala.
29:34
  
08.07.2021

Podcast Igor Schlesinger marketingový manažér AS Trenčín

Už tento mesiac sa začne nový futbalový ročník. Trenčianski fanúšikovia sa môžu tešiť, že sa po takmer troch rokoch mužstvo vráti na domáci trávnik a na nový futbalový štadión. Čo je nové a ako sa dostanú na štadión sa dozviete v podcaste s marketingovým manažérom Igorom Schlesingerom.
01:02:13
  
24.06.2021

Podcast Tomáš Hanulík

O včelách a falšovanom mede na Slovensku porozpráva komunitný včelár Tomáš Hanulík
51:53
  
17.06.2021

Podcast Róbert Rybníček

O novom logu, o novom štadióne, o novej futbalovej sezóne rozpráva Róbert Rybníček, generálny manažér AS Trenčín
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.