Podcast terajsok.sk

Podcast terajsok.sk

Sledujte pravidelne podcasty na http://terajsok.sk

Podcast Podcast terajsok.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (14 epizód)

21:51
  
15.07.2021

Podcast Pavol Kubala, bývalý bezdomovec

Sú ľudia, ktorí si život na ulici vybrali. Sú aj takí, ktorí sa na ulicu dostali nedobrovoľne. O svojom príbehu, ako sa dostal na ulicu, o živote pod holým nebom a o tom, ako opäť získal svoj domov nám porozpráva ďalší hosť podcastu, bývalý bezdomovec Pavol Kubala.
29:34
  
08.07.2021

Podcast Igor Schlesinger marketingový manažér AS Trenčín

Už tento mesiac sa začne nový futbalový ročník. Trenčianski fanúšikovia sa môžu tešiť, že sa po takmer troch rokoch mužstvo vráti na domáci trávnik a na nový futbalový štadión. Čo je nové a ako sa dostanú na štadión sa dozviete v podcaste s marketingovým manažérom Igorom Schlesingerom.
01:02:13
  
24.06.2021

Podcast Tomáš Hanulík

O včelách a falšovanom mede na Slovensku porozpráva komunitný včelár Tomáš Hanulík
51:53
  
17.06.2021

Podcast Róbert Rybníček

O novom logu, o novom štadióne, o novej futbalovej sezóne rozpráva Róbert Rybníček, generálny manažér AS Trenčín
01:05:46
  
10.06.2021

Podcast Alojz Kaššák

Čo je poľovníctvo a aký má zmysel povie poľovník a sokoliar Alojz Kaššák
01:17:14
  
03.06.2021

Podcast Richard Rybníček

Prečo sa rozhodol ešte raz kandidovať na primátora mesta Trenčín. Odpovie Richard Rybníček
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK