Podcast SKD POZITÍV

Podcast SKD POZITÍV

Autor: SKD Martin
Pravidelný mesačný podcast Slovenského komorného divadla Martin. Dramaturg Miro Dacho sa rozpráva s členmi a spolupracovníkmi nášho divadla o témach, ktoré ho zaujímajú. Ak nám dáš vedieť, čo a kto by zaujímal teba, aj s tým sa pokúsime niečo urobiť.

Podcast Podcast SKD POZITÍV je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (5 epizód)

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.