Podcast #akolusk 01 Tomáš "Bilčo" Billik
01:25:51

Podcast #akolusk 01 Tomáš "Bilčo" Billik

27.09.2020

Človek, ktorého IQ sa takmer rovná jeho výške. Poznať ho môžete z pôsobenia v recesistických kapelách Marhule alebo Kýbel Mačiek, či ako pesničkára pod pseudonymom Matej Tále. Populárne boli jeho blogy v ktorých popísal svoje bizarné zážitky zo stáže v Rusku a cestovania po netradičných destináciách. Abstinent, na ktorého by ste abstinenciu netipli, dušou veľký človek, telom piadimužík. Môj dobrý kamarát Tomáš Billik alias Bilčo, prvý hosť v Podcaste #akolusk.

Podcast Podcast #akolusk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.