Podcast #akolusk 02 Filip Jánošík Lehotský
01:35:21

Podcast #akolusk 02 Filip Jánošík Lehotský

04.10.2020

Stretol sa s Dalajlámom, prežil 7 dní v úplnej tme, prešiel peši 760 kilometrov naprieč Slovenskom za 27 dní, vyskúšal si budhistický kláštor a nechal sa ukecať aj na tento podcast. 

Vypočuj si sondu do hĺbky duše chalana, ktorý celý život pred niečím uteká. Vtipný a otvorený, fešný a - ZADANÝ! Dievčatá boa! Filip Jánošík Lehotský.

Podcast Podcast #akolusk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.