Pod hrazdami #3 - Dominik Callo
48:10
Podcast: Pod hrazdami

Pod hrazdami #3 - Dominik Callo

20.01.2021

Tretím hosťom je druhý najznámejší Žaškovčan - Dominik Callo. Pokračovateľ takmer 30 ročnej tradície  výroby zmrzliny, ktorá patrí medzi TOP 10 na Slovensku a ľudia sú ochotní čakať aj 30 minút v rade len aby si mohli "liznúť". Viac o jeho živote a príbehu Callo zmrzliny v podcaste...

Podcast Pod hrazdami je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.