Pod hrazdami #4 - Zuzka Svoreňová
45:53
Podcast: Pod hrazdami

Pod hrazdami #4 - Zuzka Svoreňová

27.01.2021

Prvou ženou pod hrazdami bude Zuzka Svoreňová. Zuzka vyštudovala výživu ľudí čo bolo základom pre jej životný krok. So svojim priateľom Mirom Belicom založili firmu Nuttery ( https://nuttery.sk/ ), ktorá sa zaoberá nielen výrobou poctivých rastliných mliek a jogurtov. Porozprávali sme sa o strave, orieškoch a živote... Viac v podcaste...

Podcast Pod hrazdami je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.