Pod hrazdami #9 - Tomáš "Shelby" Lomáz
36:58
Podcast: Pod hrazdami

Pod hrazdami #9 - Tomáš "Shelby" Lomáz

10.03.2021

Tomáš je zakladateľom a riaditeľom MMG Barbers academy. Od septembra 2016 pracuje ako holič v MMG Freedom Barbers. V podcaste sa dozvieš aké boli jeho začiatky. Ako vznikla a funguje jeho akadémia ktorá sa opiera o dlhoročné skúsenosti profesionálnych lektorov medzi ktorých sa radí aj Shelby. https://www.instagram.com/shelby_bejby/   

https://barberacademy.sk/ 

https://mmgbarbers.sk/

Podcast Pod hrazdami je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.